****TURQUAS KOMBİN STYLO ***

6/29/2010 11:01:00 ÖÖ


yaz'ın sıcaklığıı bizi buzzz gb sulara çağırıyorrr....bu da NİMO'NUN içinee biraz daha biraz daha turkuazı sokuyorr =)bu sefer değişik b,i olaya parmak sokalım dedikk vee kombin stylo yapsak nasıl olur acaba ,denemeden ne çıkar diyerek....kombin tasarım yaptık ;) yanii bluzz vee tarak tokaa bir bütün halinde satıştadır....bluzun yaka kısmı beyaz vee turkuazz dantlee bütünlenmiş ve yaka kısmı çeşitli turkuaz beyaz craft malzmeleriyle STYLO'Laştırılmıştır ;) bluz ise beyaz üzerinee turkuaz puanlardan oluştuğundannn en sevdiğim ve satışı koymakta çok tereddütlü yaklaştım.....çünküü tıpkıı ben'di...tıpkı NİMO idi......

çok sevdimmm..benim gb 60' tutkunu retro vintage sever,turkuoaz ve puan aşığı iseniz buyrun bu tarak toka ve bluz kombin STYLO'suna ;)

KOMBİN SYLO : 30 TL
ÜSTELİKKK HAVALE YAPABİLİRİM DİYEN HERKESE 25 TL ;)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 YORUM

  1. kız zilli dvd izlicez ama bayıldım demeden gitmeyeyim bebem koptum pazar yorumuna da mucxxx

    YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)