GİYMEK YADA GİYMEMEK !? HADİ YÖN VERİN BANA *****

5/17/2011 01:16:00 ÖS

Nicedir tütülerle aşk yaşıyoruz millet ! Bende bir adet edinmiş ve dolabımda unutmuş gitmişim kendisini... Eeee nasıl oldu da aklına düştü diye soracak olursan, dolabımı kurcalarken birden ''pattt!'' diye yere atıverdi kendinii :)
Dışarı çıkmadan önce görün istiyorum :)  Çünkü her an değiştirebilirim :) Çok seviyorum , çok şirinler fakat beni olduğumdan daha totiş gösteriyor ! :D 2 saat daha evdeyim :) Lütfen yorumlayın beni yoksa çıkarıp yine atacağım dolabın bir köşesinee :))
Olmamışsa , olmamış :)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

6 YORUM

 1. giymelisin ;) Ama ince siyah çorap tercih etmelisin çok kapatmış siyahlar ;)

  YanıtlaSil
 2. nimo çok tatlı bnce, yazıların da çok samimi ama resmlerde biraz dha gülümsesen ya :)

  YanıtlaSil
 3. Bence çok cici duruyor!Fakat ezginin gunlugune katiliyorum ince çorap;)

  YanıtlaSil
 4. Ay ben de giyemiyorum tütü veya kat kat olan şu moda eteklerden :( Popom çok küçük olmadığından daha geniş gösteriyor :(( Ama sende cici durmuş bence canım ;)Siyah çorap olayına da katılıyorum,ince siyah çorap giy,çok koyu olmuş etekle bütünleşmiş gibi duruyor .

  YanıtlaSil
 5. Kesinlikle çok tatlı olmuş bu eteğe daha çok şans ver ablası :)

  YanıtlaSil
 6. Bence de olmuş cnm.Aslında bana da sorarsan Ezgi'nin düşündüğünün aksine ince çoraptan ziyade opak çorap yani fotodaki gibi derim ama son karar ve zevk senin tabii:))

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)