HER GÜNE BİR OJE***GOLDEN LADY 349/FLORMAR 310 İLE PUANTİYE MANİKÜR****

9/12/2011 12:16:00 ÖS

Herkese mutlu bir hafta başı... İlk iş günü dolayısıyla inanılmaz negatif yüklüyüz, biliyorum... Kiminin gözleri bilgisayar başında kapanıp'' ah keşke haftasonu daha erken yatsaydın' '' diye mırıldanıyor, kimimiz biriken işleri halletmek için dinç kalmak durumda.... Bu yüzden haftanın ilk günü belki biraz neşenizi yerine getirirsin diye düz bir oje yerine manikür tercih ettim :) Gerçi kaç saattır blog okumaktan, hala günün ojesini girebilmiş değilim :D

Bunlar manikürümüzün renkleri iken,


bu ise ilham kaynağı kombinimiz ;)


Aslında pekte ' aa ne değişik bir bir tarz'' denilebilir bir manikür değil ama hafta başı için biraz daha enerjik olabileceğini düşündüm... Gerçi hala bu tarz manikürlere cesaret edemeyen '' o ne bee!!'' diyen çokça insan tanıyorum, kime göre farklı olduğu tartışılır bir mevzu :)Lacivert rengimi, hiç kullanmadığımı farkettiğim ''Golden Lady 349'' dan seçiyorum Ziraa benzer bir çok markadan oje var illaki bu ojeyi kullanın diye bir şey yok... Beyaz olarak ise başka marka bir ojem olmadığında ''Flormar 310'' u kullandım....Yapımı hem çok eğlenceli hemde oldukça basit ! Seçtiğiniz iki renk ile kurdan yardımı ile istediğiniz sıklık ve büyüklükte noktalar eklemek.... Hepsi bu kadar ;) Birde üst katmanına koruyucu bir cila sürmeyi unutmamak gerek çünkü anında dağılabilir ....Bu arada pek bu mevzu ile konu dışı olmadığı için günün ojesinde paylaşıp , teşekkür etmek istedim :) Sevgili Meltem BU YAZISINDA benden bahsetmiş... Ve ojelere karşı inanılmaz tabuları olan biriyken ilk kes benim sayemde yeşil oje sürmüş :) Diğer yazdığı tüm güzel şeyler bir kenara, bu bölümü blogta oluştururken çok kararsızdım, şimdi ise işe yaradığını görüyorum !! Önemli bir mesele çünkü '' tabuları yıkmak!'' .. Patronunuz 'kırmızı oje '' sürdüğünüzde bir şey demezken ''mavi oje'' ile ofise girer girmez hala '' bu ne, çabuk sil bunları'' diyorsa hala eski kafa bir millet olduğumuzun göstergesidir... En nihayetinde renk renktir!!


O halde PES ETMEDEN, renkli günler ....


OXXO....

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 YORUM

 1. Canımcım çok cici olmuş ama o oje Golden Lady :) Golden rose a gitmiş aklın herhalde :P

  YanıtlaSil
 2. sevgili junkhead:)
  - aaa ne şapşalım evet, o golden lady ! huhuuuu :) uyarı için sağol yoksa ne zaman farkederdim kim bilir :)

  YanıtlaSil
 3. beyaz ustune mor puantıye daha ttlı ama o beyaz ojeyı surmek olum gelıyo en ıyısı french ve de duz kırmızı=)

  YanıtlaSil
 4. Canım asıl ben sana teşekkür ediyorum bu yararlı bilgileri bizimle paylaştığın için :))

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)