HER GÜNE BİR OJE *** KIRMIZI OJE KULLANMAYI ÖĞRENMEK ***

10/07/2011 01:59:00 ÖS

Haftanın son günün ojesi ... Artık bundan sonra cuma günleri bir mesaj vereceğim ;) Nasıl mı ? Postun sonunda göreceksiniz ;)


Ben hiç kırmızı oje sürüp gezen biri olamadım ... Evet çok kadınsı, hatta sürdüğümde ellerime bakmaya doyamıyorum , buna rağmen unutyorum uzun süre sürmeyi... Kimisi ise kırmızı oje tutkunu , başka renk bilmez, sevmez ... Sen hangisisin ???

Bugün bende kırmızıyım bende lakin farklı ;)

Kirazım çok başarılı olmadı çünkü bir kaç kez bozdum, nail art fırçamı kaybedince mecbur kürdan yardımı aldım...  İnanılmaz derecede titrek ellerimle ancak bu oldu :)Hem kırmızı sevmek için bir nedeniniz olsun :) Aynı şekilde farklı desenlerde yapılabilir hatta .... Hayal gücünüze kalmış ;)Buda kulağımza küpe olsun diye ;)
Renkli Günler ;)
OXXO....

Bunlar da İlginizi Çekebilir

3 YORUM

 1. Kiraza bayildim hemen yapicuuuuum :)
  www.nzlsyn.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. oje hastasıyım fakat artık sık kullanamıyorum:)

  kiraza bayıldım:)

  o yeşilin tonuna hasta oldum:)

  kırmızı takıntılıyım:)

  kendi tenim buğday-esmer arası olduğuiçin herzaman bembeyaz elleri ve o beyaz ellerde kırmızıyı çok sevmişimdir (insanlar bronzlaşır kırmızı sürmek için ben tam tersi:))

  eğer bembeyaz olsaydım saçımı da ilk boyatacağım renk kırmızı olurdu:)

  sürmesemde oje almaktan vazgeçemedim ve oje yazılarını takip ediyorum bir insan bir oje hakkında ancak bu kadar yazabilir işinin hakkını veriyorsun cnm tebrikler:)))) çooook uzun oldu çok :)))))

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)