BLOG ÖDÜLLERİNDE NE Mİ OLDU ?

12/30/2011 10:30:00 ÖÖ

 ( Dün yayına giren bu yazıda hata olduğu için apar topar netleştirene kadar yayuından geri çekmiştim , şimdi son düzenlemeyi yapıp tekrar yayına alıyorum çünkü en fazla 10 dk kalabildi yayında )Günaydın bayanlar :)
Güne güzel bir haberle başlamak isterdim lakin mümkün olmayacak ...

Heyecanla beklediğimiz BÖ2011  açıklandı ve NİMO STYLO bu 3 kişi içinden biri değil :(2011 Türkiyenin en iyi kadın blogları sırasız olarak bu 3 arkadaşımız ,

İçlerinden canım Rey'im Alışveriş Danışmanı matrak hatunumu mutlaka ilk 3te favorim olarak görüyordum fakat diğer arkadaşları yarışta ilk kez tanıma şansım oldu, hiç duymamıştım ...


Sonuca üzülmedim desem kahkahalarla gülünesi bir yalan olur, bilirsiniz burda samimiyet esastır ...
Yinede beni en iyi 10 kadın bloggerlarından biri yaptınız ya , jüri sevmemiş tırrrt :))

Hem belki 4. olmuşumdur , dimiii ?

:)

RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 YORUM

 1. canıııım sen bizim kalbimizin bloggerısın zatenn hep 1 numaradasın prensess!:)
  doğallığın içtenliğin bizdenliğinle..
  xoxo


  ♥HeelsAreMyDrugs♥
  ♥HeelsAreMyDrugs♥

  YanıtlaSil
 2. Bu seneki blog ödülleri çok saçmaydı. Defalarca Twitter'dan onlara ulaşmaya çalıştım ama nafile. Geri dönen olmadı! Web sitesi çok kullanışızdı. İlk 10'a giremedim, açıkçası umrumda da değil. Bir daha güvenirliği olmayan yarışmalara katılmama kararı aldım!

  YanıtlaSil
 3. canım benim bu sene çok fazla takip edemedim açıkçası neler oldu neler bitti detaylı bilmiyorum ama bu sanal ortamda binlerce blog yazarının arasından sıyrılıp ilk 10 arasında yer alman bile çok önemli bir başarı..sakın kendini üzme tatlım..ilk 10 demek aralarında seçim yapmakta zorlanılan ve mecburen bir ilk üç belirlemek zorunda olan jüri için her biri birinci demek bence:) herşeyden önemlisi 1000 kişiye hitap eden biri olarak sen zaten birincisin;) öperim çok ve de mutlu yıllar dilerim yeni yıl hep dilediğin güzelliklerle dolu gelsin hayatına:)

  YanıtlaSil
 4. kalbimin 1.cisisin sen kuzumm :D

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)