HER GÜNE BİR OJE *** YANAR DÖNER RENKLER / PASTEL 123 ***

2/15/2012 10:00:00 ÖÖ

Herkese merhaba :)
Dün malumunuz bir sevgililer günü atlattık, tam anlamıyla kazasız, kavgasız , aşkla atlattıysanız ne mutlu :)

Bugün size çok sevdiğim Pastel 123 ü anlatmak istedim. İstedim istemesine fakat fotoğraf makinem ile çok savaştık bir türlü içindeki yeşil yansımaları yakalayamadım istediğim gibi :( En açıklayıcı görsel bir üstteki oldu. Tırnaklarda da o şekilde mavinin üzerine yeşil yansımalar oluyor. Dikkatli bakılmadığı sürece karşıdan gören '' arap mavisi, petrol mavisi '' sanabilir. Halbuki yansımaları olan bir mavi . Bence .. Mevcut tek kat oje. Kıvamından ötürü düzgün sürmek gerekiyor, çizgiler oluşturuyor . Düzgün sürmezseniz yamuk çizgiler oluşacak ve kötü görüntü oluşturacaktır. Çoook hızlı kuruyor, bu nedenle seviyorum :)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 YORUM

 1. bu rengi çok seviorum ben:) dediğin gibi nimom dikkatli sürmek gerekiyo

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende bende .))) Dimi çizgiler oluyor yoksam :)

   Sil
 2. Çok severek kullanıyorum bu rengi. Hatta şu an tırnaklarımda da 123 sürülü. O mavi arasından ışıldayan yeşiller o kadar güzel ki :)

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)