HER GÜNE BİR OJE *** SALLY HANSEN COMPLETE CARE 4 IN 1 ***

6/28/2012 10:30:00 ÖÖ

Haftanın en zor günü Cuma değilde Perşembe imiş aslında, hafta başında bi yerde okudum bunu. Hakikaten ama Cuma günü '' ha bi gayret az kaldı '' diyorum ama Perşembeleri sanki Cuma çok uzakmış gibi :))

Neyse neyse uzattıkça bunalıma daha çok batıyorum sanki, hihhi :D
Size yazmak için çok geç kaldığım bir tırnak bakım ürününü yazmak istiyorum bugün. 
Sally Hansen Complete Care 4-in–1 Treatment   /  4’ü Bir Arada Pratik Tırnak Bakımı !!!Bu öyle güzel bir ürün ki bir bakım ürününde ne ararsanız hepsi mevcut...


 • Pürüzsüzleştirici
 • Tırnak Güçlendirici
 • Tırnak uzatıcı,
 • Parlatıcı Üst Cila


Sizin kullanım alanınıza göre şekilleniyor. yani istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. İster alt kat ister üst kat olarak!


Üzerinde de yazdığı gibi sizin kullanım amacınıza göre değiştirebileceğiniz bir ürün. Ben genelde oje altı tek kat yada çok nadir oje üzeri cila olarak kullanıyorum. Tırnaklarım da ne soyulma, ne kırılma yaşıyorum. Özellikle ciddi anlamda beslediğine çoook inanıyorum öyle ki her hafta tırnaklarımı kısaltmak zorunda kalıyorum.Hemen her gün kullanmama rağmen 2 aydan fazla gidiyor. 
Fiyatı ise 47 TL. 
Yakında bu ürünün yenilenmiş artı olarak yeni '' nemlendirici '' içerikli olanı üretilecek bu da benden size minicik bir tüyo. İşte sırf bu yüzden şimdilik piyasadan çekildi ama çok yakında eczanemizde.com dan alabileceksiniz :)

Sally Hansen Complete Care 4-in–1 Treatment   /  4’ü Bir Arada Pratik Tırnak Bakımını ben zaten kullanıyorum kii diyen var mı aranızda ? :)Bunlar da İlginizi Çekebilir

3 YORUM

 1. Eeen bayildigim sally hansen urunu! Bitmeye az kalmisti her yerde aradim ama bi turlu bulamayip uzulmustum.. Bu habere cok sevindim nimocumm :)

  YanıtlaSil
 2. güzel bir tiyo oldu benim için teşekkürler :))

  YanıtlaSil
 3. benim için güzel bir tiyo oldu teşekkürler nimo:))

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)