BASINDA NİMO *** INSTYLE VE KARŞIYAKA LIFE DERGİ HABERİ - piiqshop ONLİNE SATIŞ****

7/05/2012 05:30:00 ÖS

 Biliyorsunuz ki yaklaşık 2 hafta kadar önce 2012 Clutch koleksiyonumu size sunmuştum. Hala görmeyenler varsa BURADAN inceleyebilirler ,)

Dün bugün yeni basın haberleri var bu koleksiyonunun, sevincimi sizlerle yeni haberleri paylaşmak istedim ;)


Instyle Türkiye benimde çoook severek takip ettiğim bir dergi olduğu için haberimin orda olmasına çook sevindim:) Sizde içeriğini okumak isterseniz BURADAN habere ışınlanabilirsiniz ;)

Bitmedi ....


Karşıyaka life dergisinin gelecek sayıda çıkacak haberi önce online dergide! Nimo Stylo 2012 Clutch koleksiyonumuzu onlarda haber yaptılar :)
Haber ile ilgili ayrıntılar ise BURADA ;)

Basın haberlerinin dışında bugünden itibaren artık dünyanın çeşitli ülkelerinden 100'u aşkın tasarımcının satış yaptığı, 3 farklı dilde yayın yapan (fransızca, ingilizce, türkçe) uluslar arası site piiqshop.com 'da Nimo Stylo Clutchlar satışta :)piiqshop butiğime uğramak isterseniz TIIK TIKK! :)


RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 YORUM

  1. yalnız değilsin Nimo :) senin gibi düşünen milyonlarca pijama sever bulabilirim.. benimde çeyiz alışverişimde ilk uğrayacağım yer osho mağazası olucak sanırım :)

    YanıtlaSil
  2. tebrikler canım hakettiğini düşünüyorum harika emekler.

    picamalarına da bayıldımmmmm:)

    YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)