HER GÜNE BİR OJE *** CND- RİDGE OUT BASE COAT / ÇİZİK VE ÇUKURLU TIRNAK BAKIMI ***

8/07/2012 10:30:00 ÖÖ


Günaydın millet.
Yine döndüm işte ;)
Hemde ilk yazımda yaklaşık 1 senedir severek kullandığım oje altı, tırnak dolgunlaştırıcı ürünümün pabucunu dama atan, gözümü karartıp aldığım CND Ridge Out a yer vermek istedim. Hani hep yaz demek bakım demek diyorum ya ;)

Oje sürmeden önce özellikle kremsi yada mat ojelerde tırnak dolgunlaştırıcısı kullanıyorum çünkü tırnakta olan genetik yada simli ojelerden çizgileri doldurup, pürüzsüz bir zemin hazırlıyorlar. Bu sayede üzerine sürdüğünüz oje  harika görünüyor.


Eğer sizlerinde genetik yada oje sürümlerinden kaynaklı pütürlü bir tırnak yüzeyiniz varsa mutlaka bu oje altına kullanılan ürünü keşfedin derim. Üstelik sadece ojeyle değil tek başınıza da kullanabileceğiniz unisex, mat bitişli bir ürün.
Elleri olduğundan daha bakımlı gösteriyor.
Uzun zamandır kullandığım ürün yerine CND Ridge Out seçmemin sebebi ise hamilelerin bile kullanabildiği, oje yapımında kullanılan o sağlıksız 3 maddenin olmaması...

İyi ki de risk almışım. Tek kelime ile harika....

Mutlaka gözüm kapalı tavsiye ediyorum. kozmetikpro.com üzerinden 27 TL ye BURADAN alabilirsiniz. Pahalı gelebilir ama benim gibi her gün oje değiştiren birine bile 3 ay gittiğini varsayarsak çok da bütçe sarsan cinsten bir ürün değil. kırk yılın başı...
Daha önce aranızda kullanan var mı?


Öperiiim ;)
RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 YORUM

  1. yaa çok işime yarar kii buuu!! çok teşekkür ederim canımmmm :) bu paylaşımcılığına hastayım!!!

    YanıtlaSil
  2. Ben hiç kullanmadım ama ilgimi çekti.. Özellikle sağlığa zarar vermeyecek bir kimyası oluşu.. Araştırcam bi
    Nimo eğer tırnaktaki pütürlü yüzeyden veya çizgilerden şikayetçiysen bunları düzeltmek için özel törpüler varmış. Şuan ismini hatırlamıyorum ama eczacı bir bayan bahsetmişti.
    Öğrenirsem yazarım tekrar

    YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)