HER GÜNE BİR OJE *** ZOYA NEEKA / ÜZÜM MORU ***

8/24/2012 10:30:00 ÖÖ


Günaydınlaaar!

Eee haftaya hafta ortasından dalarsak hemencik hafta sonu geliverir işte. Ooh ne ala, hep böyle olsa bee! ;)

Bugün çook sevdiğim, canım ciğerim Zoya Neeka var günün ojesinde.
Kirli, soluk bir mor. içinde dore cam kırıkları var. Şişe üzerinde çok daha net olsa da tırnak üzerinde o kadar değil!Elleri çok bakımlı gösteriyor. Özellikle açık tenlilerin mutlaka edinmesi gereken renklerden biri. Zoyaların en sevdiğim özelliğinden beri kokusuz olması. Ojeyi sürerken kimi zaman nefesimi öyle bir tutuyorum o kokuya maruz kalmamak için, bir gün hıkk hıkk deyip gitmeden korkarım :)

Tırnaklarımda 2 kat var ve mutlaka 2 kat istiyor. Bu sıra tırnaklarım epey uzadı sanıyorum en uzun hali bu en kısa zamanda biraz kısaltacağım. Zoya Neeka 'yı bu boya gelince kullanmak adına saklıyordum, bu rengi uzun tırnakta seviyorum çünkü içindeki dore ışıltılar daha net görünüyor :)Siz nasıl buldunuz bu rengi? 

RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

8 YORUM

 1. bayıldım nimo, başka seçenek bıraktın mı...
  Morları çok sviyorum ama genelde hiç mor ve tonları giymediğimden bir türlü süremedim gitti :) ama bu resimleri gördükten sonra ellerimdekini siler silmez bir mor ojeye yer açıcam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mor oje elbet zor, çok kolay sevilmez tatlım. Biraz bu oje sevilecek cinsten, çoook güzel :) hemen ellerindekileri sil ve bir mor sür şekerim :)

   Sil
 2. bayıldım, ton harika, sim sevmezdim ama bu tona sim yakışmış:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sim sayılmaz o şekerciiim, bambaşka bişey. bide bilmiyorum sever misin ama dore ve moru çok yakıştıtırım ben sanırım bu uyumunda etkisi var ;)

   Sil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)