DÜĞÜN TELAŞI REHBERİ DUGUN.COM VE NİMO 'CA GELİNLİK SEÇİMİ ***

4/29/2013 01:00:00 ÖS


Ben düğün telaşımı atlatalı, " oohh be bitti!" diyeli 10 Mayısta 7 ay olacak. Zaman o vakitlerde hiç akmazken, her şey gözümde büyürken şimdi tekrar geri dönsem diyorum. Yaşayan bilir, inanılmaz stres bol fakat buna rağmen çok tatlı bir macera düğün hazırlıkları. Benim bu hazırlık sürecim sevgilim askerdeyken tek başına olmak zorunda oldu. Ailem vardı elbet yanımda ama bütün detayları tek başına karar vermek zorunda idim.

Takip edenler bilir ama yeni takibe alanlar için BURADA düğün telaşı, seçimler ve çeyizler hakkında yazılar yazmıştım. Vaktim yettiğince. Ama yeni keşfettiğim, düğün hazırlığında olan herkes için harika bir rehber olan dugun.com var! Düğün mekanları, gelin/damat özel seçimler, ev dekorasyon ve o gün ihtiyacınız olan her ayrıntıyı bulabileceğiniz, içinde aynı zamanda bir çok öneri bulunan kocamaaaaan bir site bu. Gelin görün ki ben, düğün sonrasında keşfettim ama şimdi gelin adayı Nimo severlerin haberi olmalı diye düşündüm. Mutlaka evlenmeden dugun.com 'u didik didik etmelisiniz!
Hatta gelinlik seçimim ile ilgili de bir yazı hazırladım. Nasıl karar verdim, neler öneriyorum okumak isterseniz BURADAN yazıma ışınlanabilirsiniz. Bakalop sevecek misinizzz? 

RENKLİ GÜNLER ^_^ 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

11 YORUM

 1. Nimocuuum çok tatlısın çok, bayıldım:)

  YanıtlaSil
 2. benim de düğün telaşemde düğün.com baya bi yardımcım olmuştu..gerçekten çok iyi düşünülmüş ve detaylı bir site. hala mailleri gelir de bakmadan edemem :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaah ben çok geç keşfedenlerden oldum nasıl üzüldğm. Neler yok ki içinde.

   Sil
 3. maşallah allah nazarlardan saklasın seni :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hihi canıım ya <3 Her gelin biraz güzeldir :)

   Sil
 4. nostaljik,eski türk filmleri havasında,çok hoş bir gelin görüyorum:)
  bayıldım!

  YanıtlaSil
 5. Maşallah çok tatlısın Nimo'cum:) Mutluluğun hiç bozulmasın...

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel olmuşsun! :)

  ne zamandır takip ediyordum bir de blogumu açıp takipleyeyim dedim, çok mutlu ol inşallah :)

  http://www.gulusce.blogspot.com/

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)