EV DEKORASYONUNDA MEVSİM GEÇİŞLERİ ***

10/21/2013 01:00:00 ÖS

En son BURADA yazdığım kombin yazısında, koltukların üzerinde bulunan yastıkları hemen fark eden dikkatli, ev dekorasyonuna meraklı takipçilerim sorunca, hazır mevsim değişikliğinde evinde değişiklik yapmak isteyenle için bir yazı hazırlayayım dedim.

Mevsim geçişleri bizleri bir şekilde allak bullak ediyor. Havalar ile birlikte hormonlar, kıyafetler her bir şey değişiyor tabi. Hatta sizinki de öyle miydi bilmem ama benim annem yatakları bil ters düz ederdi, yaz-kış olayı... Bende önce dekorasyonu mevsime uydurmak gerektiğini düşünüyorum. Yastık sevgimi uzun süredir takip edenler bilir bu nedenle sonbahar yastık seçimlerime göz atmaya hazır mısınız?


Salonumun renklerini krem tonlarında olduğu için yastıkların rengi ile oynayarak bi anda tüm havayı değiştirebiliyorum.Yazın çok renkli yastıklar kullanırken, ilkbaharda bol yeşilleri, çiçekleri, sonbaharda ise nostaljik takıntılar ile evi mevsime uyduruyorum. 
Piculet 'in yeni koleksiyonlarından seçtiğim bu üç yastık bi anda odama sonbaharı getirmemiş mi sizce de?


Yastık sevenler Piculet %50'ye varan indirime girmişken, şimdi odanızdaki havayı değiştirmenin tam zamanııııı!


RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

5 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)