YENİ KEŞİF *** EV DEKORASYON - MOBİL PERDE - ***

12/04/2013 07:07:00 ÖS

Yıl teknoloji yılı ise her türlü veli nimetinden faydalanacaksın arkadaş. Artık marketler bile sanallaşmış, her şey internetten, telefondan bu kadar kolay ulaşılırken, ayaklara kara sular indirmenin manası da yok. Üstelik internetten yada mobil ulaşılan ürünler bir çok yere göre çoğu zaman daha uygun!

Gezmek için vakti ve sabrı olamayanlara bugün harika bir keşfim var.
Benim ilk duyduğumda çok heyecanlandığım ve taktir ettiğim bir girişim, Mobil Perde!Nedir bu mobil perde derseniz, hemen videoyu izleyin!***************************************************************************


Süper değil mi?

Yeni evlenen, evinin dekorasyonunu değiştiren herkes için bence incelemesi gereken bir girişim. Düşünün, arıyorsunuz giydirilmiş en yakın Mobil perde arabası size gönderiliyor. İçindeki 10 markaya ait 3000 den fazla kumaş arasından seçim yapabiliyorsunuz, evinize profesyonel ekip geliyor, koltuğunuza, ışığınıza göre, en önemlisi kendi evinizde perdenizi seçebiliyorsunuz. hemde hiiiç yorulmadan! 

Sitelerinde bir çok perde modelinize ulaşabilirsiniz ama ben size kendi seçkilerimi göstermek istiyorum.
Peki Mobil Perde 'yi tercih etmek isteyenler, bu ekip nasıl çalışıyor biliyor musunuz?

Ekip ile birlikte perde seçimi yapılır yapılmaz sunum ekibi tarafından siparişler giriliyor ve üretim süreci hemen başlıyor. Sonraki aşamada, Mobil Perde montaj ekibi kısa sürede hazırlanan siparişleri montaj yapmak üzere verilen adrese geliyor ve montajı tamamlıyor. Sunum ve montaj gibi aşamalardan kesinlikle ücret talep etmiyorlar. Showroom giderleri gibi ekstra masraflara sahip olmadığı için her zaman diğer yerlere göre çok daha ekonomikler.

Üstelik perde diyince akla gelen Taç, Home Art, Home Sweet Home gibi markalar ile çalışıyorlar.

www.mobilperde.com ve 0850 277 87 87 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilen Mobil Perde, şu an için Gebze’den Silivri’ye kadar tüm İstanbul’a, istisnasız her noktasına ekipleri ile tamamen ücretsiz hizmet veriyor.


Bence hiiç semt semt, dükkan dükkan gezmeyin artık perde ararken. Devir mobil devri, online devri.

Bu kadar imkan varken yorulmaya ne gerek var? 

RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

3 YORUM

  1. Hepsi birbirinden güzelmiş =)

    gizemizmirli.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. perdeleri boş ver , çino dan haber ver annesi :D resim olsun , tecrübelerin olsun ,onları bekliyoruz dört gözle...hülya

    YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)