EV DEKORASYONU *** APOLENA İLE SICAK BİR KIŞ ***

2/06/2014 02:41:00 ÖS

Her mevsim bir başka güzel. Ama ben çok kış insanı değilim. Bir komşumuz vardı " hangi mevsimde doğduysan en çok o mevsimi seversin " derdi. Gerçek değilse noliim, ben bahar insanıyım. Ne kış ne yaz! Ama bu kışı evde geçirdiğim için pek bir şey anlamadım desem yeri. Bebek olunca pek gezip tozma işleri olmuyor, kışı yaşayamıyorsak bizde ev dekorasyonuna taşırız...

Apolena her mevsim her özel gün için farklı yastık tasarımları yapıyor takip ediyorsanız bilirsiniz. Normalde kış teması da çok ilgimi çekmemesine rağmen bu seriye karşı koyamadım. Zaten salonumda sonbahar renkleri ve temasında kalmıştı. Ben kışa gidemiyor, hissedemiyorsam o bana gelsin istedim!

Ve işte salonumun yeni hali,

Bu seri diğer Apolena yastıklardan farklı. Dokusu keten. Bu nedenle daha elegance görünüyor.Hem daha kolay temizleniyor.

Daha yeni bir çok farklı tasarım için shop.apolena.com a ışınlanmanızı tavsiye ederim!

Sizin favoriniz hangisi/hangileri oldu?


RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

0 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)