DUVARINIZIN RENGİNİ MARSHALL VISUALIZER İLE BELİRLEYİN

7/07/2014 01:32:00 ÖS


Duvarlarınızın renginin mobilyalarınızla uyum sağlayıp sağlamayacağı artık hayal gücünüze kalmayacak! Marshall Visualizer aplikasyonu sayesinde duvarlarınızı boyamadan önce dilediğiniz renkte görüntüleme şansınız olacak. Nasıl mı? 
    
iPhone, Android ve tabletlere özel geliştirilen hem de ücretsiz indirilen Marshall Visualizer uygulaması ile ister zenginleştirilmiş renk paletinden isterseniz de kendi mobilyalarınıza uygun önerilen bir renkten seçim yaparak sadece bir tıkla duvarlarınızı istediğiniz boya renginde görebiliyorsunuz.
Uygulamanın menüsünde tüm Marshall renklerine göz atabiliyorsunuz. Dış cephe veya iç mekan için önerilen ürünler hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Tavsiyelerle dolu videoları izleyebiliyor ve hatta size en yakın Marshall satış mağazasının yerini öğrenebiliyorsunuz.
Ayrıca uygulama, maskeleme şeridi özelliğiyle bant kullanarak duvarlarınızı bölümlere ayırmasına ve bunların her birini farklı renklerde boyamasına imkan sağlıyor.
Uygulamanın en keyifli yanı ise tüm bu oluşturduğunuz canlandırmaları kaydedebiliyor ve bu fotoğrafları ister sosyal medya ister mail yoluyla arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Bu benzersiz uygulamayı büyük bir hevesle deneyen biri olarak daha önce cesaret edemediğim renkleri bile duvarlarımda görme şansına bayıldım!
Duvarlarınızın rengini değiştirirken Marshall Visualizer sayesinde artık risk almak yok! Her şey parmağınızın ucunda! Uygulamanın İOS versiyonu için buraya, Android versiyonu için buraya tıklayın!
Ufak bir tura çıkmaya ne dersiniz?

İçerik: trendbook.co
Bir boomads advertorial içeriğidir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

0 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)