KURALSIZ DİYET OLUR MU?

4/04/2015 03:03:00 ÖS

Doğum sonrası kadınların en büyük problemidir, yapışan kilolar. Ay aman ek gıdaya geçsin diyete öyle başlarım, ay aman 1 yaşı dolsun derken bir türlü düzen tutturamadım. Verdim, bırakınca aldım. Aslında beslenme düzenimi oturtamadım. Çünkü belki de hiç profesyonel desteği almadım. Hep hatalar yaptım.

Bir arkadaş sohbetinde duyduğum diyetkolik.com alışkanlığım oldu. Böyle güzel bir siteyi size anlatmadan edemedim. Öyle ki, vakti veya bütçesi olmadığından diyetisyene gidemeyen herkes için bulunmaz hint kumaşı. Siteye bir kaç adımda üye oluyorsunuz, size özel diyet listeniz hazırlanıyor. Günlük kaç kalori almanız gerektiği bilgisi veriliyor, yediklerinizi sisteme girip, gün sonunda kaç kalori tükettiniz öğrenebiliyorsunuz. Dilerseniz bir yüksek paket ile online diyetisyeniniz oluyor. Aklınıza takılan her detayı her istediğinizde sorabiliyorsunuz.

Ben kendime diyetisyenli bir paket aldım. Hemen telefonuma uygulamasını da indirdim. Kullandıkça sizinle paylaşıyor olacağım.

Eğer benimle birlikte bu süreci takip etmek istersen ben #bukezolacak diyorum. #diyetkolikcom paylaşımlarımı İnstagram da #kuralsizdiyet olarak görebilirsiniz !

Hadi geliin!
Bunlar da İlginizi Çekebilir

0 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)