KEŞİF *** KİDORABLE İLE TANIŞIN

1/23/2016 02:45:00 ÖS

Özellikle bebek ve çocuklarda yağmurluk takım olayını çok seven ben Çınar için zilyon tane markadan hangisini seçsem arayışım bir gün nasıl son buldu durun anlatayım! Arkadaşım için hiç girmediğim bir mağazada karşılaştık bu dinozorlu şekerler ile. Çınar 'ın daha yeni yeni dinozorlara ilgisi başlamıştı o dönem. Tabii ki giymek istedi. Denedik ve çok begendik. Biraz tuzlu gelince fiyatlar belki indirim olur diye biraz daha beklemeye karar verdim. iyiki de hemen atlamamışım! Sonra bir gün unnado.com karşıma Kidorable diye bir marka çıktı. O beğendiğimiz takımı yarı fiyatına bulur bulmaz tabii ki kaçırmadım. Amerikan markası, doğal kauçuktan yapılan ürünlerinin çeşitleri ise öyle fazla ve seçimi zor ki!
Ben bu görselleri çoook uzun zaman önce çektim ki bir sonraki Kidorable kampanyasında size haber verebileyim diye. Anneler, babalar, teyzeler, halalar, dayılar, amcalar bu kampanyayı kaçırmayın. Daha önümüzde ne yağmurlar vaaaaaar! 

Kidorable unnado.com kampanyasına ulaşmak için, işte link!!!!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)