HASSAS CILTLER ICIN SAC VE VUCUT SAMPUAN ONERISI ** TRUKID BUBBLY BABY WASH**

11/07/2017 02:30:00 ÖS

Hassas cilt yetişkinde de çocukta da çok zor azizim. Önce kendmden başlayayım. Beni yıllardır takip edenler bilir, yüzüm karma ama cildim inanılmaz kurudur. Pull pul dökülen cinsten. Çınar 'da bana çekmiş olacak ki onu da her duş sonrası kremlemezsem çok ciddi kaşınma durumu başlıyor. Zaten 3 yaşa kadar ciddi bir atopik cilt sorunu ile savaştık. Şimdi çok daha iyi. Ancak bu düzelmede doğru ürün kullanımın payı çok büyük.Bizim gibi cildi çok hassas olan, bebeğine kullandığı ürünlere dikkat eden ebebeynlere bir marka önerim olacak. Hem vucut şampuanı hem saç için kullanabileceğiniz, Amerikanın ödüllü markası Trukid!
İçerisinde paraben, phatalate,sls,sles,silikon,1,4 dioxane,gluten,yapay renklendirici,sentetik parfüm ve bpa içermiyor.230 ml ve minicik bir damla ile şahane köpürüyor. Bu sebepten çok uzun ömürlü bir ürün.dogalbebegim.com 'dan temin edebilirsiniz.

RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

0 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)