OTTO BUTİK BAHARA MERHABA PARTİSİ *****

3/30/2011 11:25:00 ÖÖ

Sevgili takipçilerim ve blog can parelerim kucak dolusu sıcacık bir merhaba :))
Blog yasağının üzerimde bıraktığı etki ne yazı ki çok kötü.. Post girme hızım çok yavaşladı, evet biliyorum :( Gerçi şimdi yazıyorum ama kaç kişi okur bu çağrıya ortak olur onu da bilemiyorum ya :P

Güzel bir haberim var :) Bu ay dolu dolu olucak haberlerim :) Birinden başlamak gerek :))

İlk olarak NİMO STYLO ürünlerine artık ''OTTO BUTİK''ten ulaşabileceksiniz :)Veee benimde aralarında bulunduğum 15 tasarımcı ile OTTO BUTİK ''Baharı moda ile karşılıyor'' partisi düzenliyor :)
Üstelik bu partide yok yok J
Tasarımcıların ilk kez görücüye çıkacak koleksiyonlarından tutun eğlenceye kadar her şey düşüldü J Müzüik, eğlence, karaoke…..
Size düşen sadece çantanızı alıp evinizden çıkıp Türkgücü Cad. No:74A Cihangir Beyoglu, Turkey adresine gelip, neşeli tasarımcı grubu ve butiğin sahibesi ELİF CİVAN tarafından karşılanmak J
O güne özel vintage ürünler de satışa sunulacaktır.
 BAHARA ÇOOK EĞLENCELİ MODA VE TASARIM KOKAN BİR PARTİ İLE MERHABA DİYORUZ; katılmaz mıydınız ? :)


OTTO / Alışveriş Partisi:14:00
MASK / Furkan Kozanlı Dj Set : 22:00
MASK/ Canlı Karaoke: 00:30

Tasarımcılar: Duygu Cinislioğlu, Elif Civan, Nalan Haznedar, Ceren Dural,Zeliha Tutarkaban, Aylin Bilgiç, Güzide Akgün, Mine Kaplan, Merve Biçici, Elvan Dink, Gönül Kolat, Habibe Yelkenci, Işıl Atay, Meryem Denizkıran, Yasemin ÖndarHadiii 14 Nisan'da görüşmek üzere :))))

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)