Vero Moda’dan Shopping Fest’e Özel Vitrin Defilesi

3/31/2011 03:26:00 ÖS
02 Nisan 2011 Cumartesi ve 03 Nisan 2011 Pazar günü Vero Moda’da Shopping Fest’e özel olarak hazırlanacak farklı bir o kadar da eğlenceli vitrinler alışveriş sevenleri bekliyor olacak. Vero Moda’nın mağazalarına saat 15:00 – 21:00 arasında gidenleri canlı mankenlerle özel bir vitrin defilesi karşılayacak. Bu farklı vitrinleri sizde görmek isterseniz hafta sonu Kanyon AVM, Cevahir AVM, Nautilus AVM, Palladium AVM ve Teşvikiye de bulunan Vero Moda mağazalarına uğramayı unutmayın.

Yaşına değil hayat tarzına ve duygularına odaklı yaşayan Vero Moda kadınları, giyimini içinde bulduğu ruh haline, ortama ve zevkine göre şekillendiriyor. Feminine, Jeans ve Very olarak 3 farklı çizgide sunulan Vero Moda koleksiyonu hem anneler hem de kızları için kendi stillerini yaşayabilecekleri alternatifler sunuyor. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

0 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)