HER GÜNE BİR OJE *** ALESSANDRO / GLAMOROUS PINK ***

5/23/2012 10:30:00 ÖÖ


Mutlu sabahlar herkese.
Bugün yorgun üzerine birde hafif hasta olarak uyandım güne kızlar. Bir kaç gündür aklım askerimde, yer değişimi yaptılar, gittikleri yer ise oldukça kötü bazen dışarıda bazen yerde battaniyeler üzerinde yattığı bile oluyormuş :( Kadınlığın verdiği analık duygusundan ötürü takıyorum aklıma yoksa keyfi, sağlığı yerinde. Kıyamıyor insan, aah bu hormonlar :D
Siz nasılsınız?


Gelelim günün ojesine.
Bugün tekrar minik sevimli şekerleme, Alessandro Glamorous Pink var!Alman menşeli bir marka olan Alessandro size ister bu şekilde 5 ml ufak şişelerde isterseniz 10 ml şişelerde sunuyor. İçinde bulunan inci tozu sayesinde tırnaklara sımsıkı tutunan bir formül ve kalıcılık sağlıyor. benim bu ojelerde aşık olduğum tek özellik ise ciddi anlamda '' şııp!'' dediğiniz anda kuruması!

Alessandro Glamorous Pink '' Glam'' serisinden sadece biri. İçinde ışıltıları olan yazlık güzel, sevimli bir pembe :)
Tırnaklarımda tek kat var. Alessandro ojeleri bu ikinci keşfim. her ikisinde de tek katın yeterli olduğunu gördüm, eğer geneli böyleyse 5 ml şişeler bence yeterli :)

Daha önce hatırlarsanız çikolata renginde olan bir başka Alessandro ojeyi BURADA yazmıştım dilerseniz tekrar bağlantıdan ışınlanabilirsiniz :)
Douglas mağazalarından bulabilirsiniz. ben enmoda.com 'dan almıştım. Zaman zaman Markafoni  indirime düştüğü de oluyor hanımlar, takip etmenizi öneririm daha uygun fiyata almak için :)

Nasıl buldunuz bu rengi? :)

RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 YORUM

 1. rengin güzelliğine bak yawww çok güsel..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nasıl güzel nasııııl! Bide güneşle tanıştığında görecektin nasıl sevindi parıl parıl parladı :P
   Mucks! :*

   Sil
 2. Hergüne bir oje postlarına bayılıyorum Nimo'cum :) Yine yine yine çok güzel :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende sana bayılıyorum Bambinosko ;)
   Hihuuwww :)

   Sil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)