YENİ KEŞİF *** RICHIE RICH JEWELLERY ***

7/03/2012 01:30:00 ÖS


Hafta içi Salı günlerinin artık bir klasiği haline gelen Richie Rich partilerinden haberdar olmayan var mı? Türkiye 'de bir ilke imza atıp her hafta farklı tema partiler düzenleyen Çağla Gürsoy ve Mert Vidinli bu işe lidyana.com ile ''neden konsept aksesuarları olmasın '' diyerek bombayı Nisan ayı itibariyle patlattı.  Ve parti konseptlerine uygun koleksiyonlarından bende payıma düşeni sonunda kapabildim ;)Mesaj açık ! :)
Hayatta net olmak lazım değil mii ama ? ;)
Bir blog yazarı başka hangi '' Richie Rich Jewellery '' taşıyabilir sorarım size.
Bu kolyeye ilk koleksiyon tanıtıldığında hayran olmuştum ve kavuşmak bu güne kısmet oldu :) 


Şimdiii...
İki ortak düşünün!
İkisi de alanlarının en iyileri!
Çağla Gürsoy moda tasarımı mezunu, Mert Vidinli ise eğlence sektörünün gurusu. İkilinin yetenekleri birleşince ortaya eğlenceli, yaratıcı ve bir o kadar dikkat çekici aksesuarlar çıkmış. Bu koleksiyon içinde kolye, broş ve bileklikler görmeniz mümkün. Richie Rich partilerinin hit müzikleri olan ve partilemeyi seven insanların ruh haline uyan sloganlar ve semboller Maroon 5’tan “Moves Like Jagger” ya da Adele’den “Rolling in the Deep” gibi 2012 yılının unutulmaz hitlerini üzerinizde Richerich Jewellery ile taşıyabiliyorsunuz!

Hayatı ti' ye alan ve her daim eğlenceyi ruhundan eksik etmeyenler için daha bir çooook alternatif var. Hatta öyle ki seçmeye zorlanacaksınız bile!
Çağla Gürsoy ve Mert Vidinli' nin Riche rich Jewellery koleksiyonunun hepsine BURADAN ulaşabilirsiniz!Bu yıl içinde en çok dinlediğim parçalardan biri olması hemde bir blogger olmak bu kolye ile bütünleşmemizin sebebi...
Hatta daha güzel bir haber bu koleksiyon yakında büyüyüp, kocamaaaan olacak. İçine yeni şarkı sözleri gelecekmiş O_o

Unutmadan, partileri de kaçırmama ben oo süpermiş diyenler  facebook sayfalarını buradan takibe alsın;)

 Şimdilik favorim '' I Follow You'' olan ama bakalım ilerleyen günlerde pabucu dama atılır mı?
 E madem öyle son olarak şarkı ile bitirelim..

RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

0 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)