HER GÜNE BİR OJE *** ESSENCE WALK ON THE WILD SIDE ***

2/27/2013 10:30:00 ÖÖ


Herkese günaydııın!

Bir türlü istediğim ''asker yeşili '' oje tonunuz yakalayamama öykümden arta kalan, tam istediğim tonda olmasa bile sevdiğim yeşil tonlu ojelerden biri olan '' Essence Walk On The Wild Side '' bugün yazmak istedim uzun tırnaklar için mutlaka önerdiğim bir renk. Her sezon, her mevsim kullanılabilir cinsten!Asker yeşil tonuna yakın ama beklediğim '' kirlilik '' yok bu renkte. Daha berrak, daha net bir oje. İçinde mikro parıltılar var.İki katta bu rengi alıyor kıvamı pek opak sayılmaz. Uzun ise hele tırnaklarınız iki kat şart. Hızlı kuruyor fakat üst üste uygulama Essence ojelerde yapmayın diyorum ya hep yinelemiş olayım. Çünkü bozulmaya müsait oluyorlar ve baloncuklar oluşturuyorlar.
Sizde böyle çam yeşili bir oje arayışında iseniz bu doğru bir seçenek olabilir. Aradığım asker yeşili tonu değil ama '' Essence Walk On The Wild Side '' çok sık kullanacağım ojelerimden biri olacak.

Siz nasıl buldunuz? Sever misiniz bu tarz yeşil ojeleri?


RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

5 YORUM

 1. Ben bu ojenin delisiyim:) Tırnakta çok hoş duruyo gerçekten ve senin ellerine de çok yakışmış bu renk:)

  YanıtlaSil
 2. Wowww diyorum, müthiş görseller. Ben de bugün oje postu yaptım ama o bunun yanında çok basit kaldı şimdi:) Renge bayıldım. Aslında yeşilin birkaç tonunda ojem var ama bunu da almalıyım.

  YanıtlaSil
 3. Harika olmuş oje kullanmıyorum ama sizde cok güzel Durmuş nimocukum

  YanıtlaSil
 4. işte bunu seviyorum hatta bu renge bayılıyorum :)

  YanıtlaSil
 5. rengi çok güzel ama ojeleri bi türlü düzgün süremiyorum seninkiler inanılmaz düzgün duruyolar :)

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)