KEŞİF *** EĞLENCELİ EMZİKLER - BILLY BOB ***

2/19/2013 01:00:00 ÖS


Ne zamandır böyle eğlenceli şeyler keşfedip aldığımı hatırlamıyorum. Düğün öncesi çeyiz dizerken google 'da sürekli ilginç mutfak tasarımları, ilginç dekoratif ürünler diye arama yapardım fakat bu kadar tatlı şeyler bir gün karşıma bir alışveriş sitesinde çıktı. Ne kardeşim ne yeğenim var ne hamileyim ne de çocuğum var ama bunlara karşı koyamadım. 


Çevremde doğum yapan 3 güzel insana ve geri kalan ikisini de ( doğmamış çocuğa don biçiyorum ya raaab! ) bize ayırdım. Billy Bob emzikleri meğer dünyada çok yaygın imiş, ben geri kalmışım. Anneler ve anne adayları daha iyi bilirler. Bu yazıyı da benim gibi duymayan bilmeyen vardır belki kimse bu şirin şeylerden bi haber olmasın diye yazmak istedim.


Bu da hafta sonu vampir emziğine kavuşan tatlı Deniz bebeğin şaşkın hali :)Jokerimde emzikleri görünce şaşırdı, incelemeye koyuldu,


- '' nedir yahu bunlar acaba bana göre de var mııııı? ''
Zaman zaman sitelerde kampanyaları oluyor kaçırmamanız ve dilerseniz Facebook sayfalarından ulaşmanız için işte gerekli olan link, TIIIIIK TIKKK LÜTFEEEEN!


Bebek olup takıp gezesim geldi, bunlar çok tatlı sevgili anneler, babalar, teyzeler, halalar, dayılar! :
)RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

7 YORUM

 1. Çok şirinler...Bende 1.5 ay sonra oğlumu kucağıma alacağım için ne lazımsa almaya çalışıyorum. Henüz emzik almamıştım, bunlara da bakayım, belki hoşuma giden birşeyler bulurum =)

  YanıtlaSil
 2. hehehehe çok iyi yaaaa deniz bebiş de pek şirinmiş maşallah ^^

  YanıtlaSil
 3. uzun zamandır izleyicinim jokerine bayılıyorum maşallah nazarlar değmesin instagramda da çok güzel resimleri var yiyiveresim geliyor :))

  YanıtlaSil
 4. teyzesi bebemee istiyorumm lütfen :)) bana çocuk ysptırıyorsunn teyze olmak kolay değill.. :)

  YanıtlaSil
 5. :))) çok iyimiş ya :)

  YanıtlaSil
 6. ikinci sıradaki, hafif dişi çıkmış dudak olana bayıldım :) bebekler çok tatlı görünüyor, azcık da ürkütücü tabii.

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)