BEBEK GÜNLÜĞÜ *** KARACA HOME NEVRESİM TAKIMI ***

4/18/2014 09:59:00 ÖÖ

Söz konusu bebeğiniz olunca çok daha özenli, oluyor, iki kere düşünüyorsunuz! Günün yarısını geçirdiği yatağında kullandığınız nevresimler görüntüsü ve sağlıklı oluşuyla bir bütün olmalı diye düşünüyorum ben.
Karaca, züccaciye olarak bildğimiz marka son dönemlerde ev tekstil ve dekorasyonuna el attı. Nevresim takımlarını zaten çok seviyordum ki Çınar bebeğe hediye gelen nevresim takımıyla da benden tam puan aldı! Çünkü Karaca Home bebek ürünleri, Visco Percale Kumaş’tan üretiliyor.. Kumaşın özelliği ise %50 pamuk, %50 viscondan üretiliyor olması.
Kaynağından aldığım kumaş bilgisi ise şöyle,Kayın ağacı elyafından üretilen viscon, pamuk gibi doğal bir kumaştır. İpliklerin birbiri ile bağlantısı birebirdir.
Kumaşın yüzeyi düzenli, yapısı sık ve örtücüdür. Nem alma kapasitesi yüksektir. Koku yapmaz, teri emer.
Hafif parlaktır. Yumuşaktır, kaygan ve tenle uyumlu dayanıklı bir kumaştır.

Hem sağlıklı hem görüntüsü çok hoş!

Daha ne olsun :)Peki almak isteyen nereden bulur? Kara Home satış noktaları yahut www.karaca-home.com/shop üzerinden bir tık ile satın alabiliyorsunuz! İster hediye ister miniğinize tercih edin kesinlikle doğru bir seçim olacaktır. Biz çok sevdik :)


RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 YORUM

  1. oglunuza ve size bayılıyorum maşallah, tatlı günlerde yatmak nasip olsun inşallah :)

    YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)