HASSAS CİLTLER İÇİN KÖPÜK TEMİZLEYİCİ ÖNERİSİ *** PETER THOMAS ROTH GENTLE FOAMİNG CLEANSER ***

4/23/2014 09:08:00 ÖÖ

Herkese merhabaa!

Çok ara verdim biliyorum, mahcubum. Bu süre zarfında ben hala yeni makyaj, cilt bakımı ürünleri deniyorum ama buraya yazmak için vakit bulamıyorum.

dermomarket.com sayesinde tanıştığım Peter Thomas Roth markası ile. Oysaki tüm dünyada tanınmış, özellikle Hilton otel zincirlerinin tercihi olan bir marka imiş. Benim bu markadan tercihim günlük cilt temizleme köpüğü oldu. Doğum sonrası cildim çok hassas oldu. Bu nedenle sert temizleyiciler bana göre değil. Ne kadar karma bir cildim olursa olsun, formülü, köpük yada ince ürünler tercih ediyorum. Peter Thomas Roth Gentle Foaming Cleanser tam benlik bir üründü. Sahiden 12 den vurmuşum, bilmeden!
Benim izlenimlerimden önce marka ürün hakkında neler söylemiş önce bir bakalım mı?

Bi kere diğer köpük temizleyicilerden en önemli farkı kıvamı. Mutlaka 2-3 pompa elime sıkarken, bu köpük jel bir sıkımda yetiyor. Yani demem o ki kıvamı epey yoğun. Bu da uzun süreli kullanım demek. Cildimi hiiiç kurutmadı, kolay arındırabildim. Sonuç olarak hassas cildiniz var ise bu ürünü size gözüm kapalı öneriyorum. BURADAN satın alabilir yada ürünü inceleyebilirsiniz :)

RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 YORUM

 1. Bu markayi ilk kez görüyorum galiba, güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 2. Bu markayı ben de ilk defa gördüm. Güzel günlerde kullan. Merak ettim açıkçası bende:))

  YanıtlaSil
 3. Merhaba
  Sizi takibe aldım. Bu hassas temizleyiciyi de deneyeceğim. Uzun zamandır hassas bir ürün arıyordum. Teşekkürler.

  YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)