YENİ ROWENTA RESPECTISSIM ***

6/09/2014 05:55:00 ÖS

Saçlara olan zaafımı bilmeyen var mı? Hala varsa , hey sen saçlarımın benim için çok önemlidir. Öyle ki bebeğime rağmen, kullanması çok zor olsa bile inatla kestirmem. Uzun, sağlıkla parlayan saçı seviyorum çünkü. 

Artık eskisi gibi çok şekillendiremesem bile, '' anne topuzu '' diye tabir ettiğim modellerim hayat kurtarıyor, çünkü saç çekmeye bayılan bir miniğim var :) Her zaman özel günler, lansmanlarda Çınar nedeniyle çok fazla kuaförün yolunu tutamadığım, hemen evde pratik bir şey aradığım doğru. Rowenta nın en yenisi Respectissim press hem saçı düzleştirip hemde tüm saça toplam 15 dk yapabileceğiniz doğal dalgalar vaad ediyor, dediler gittik :)En yakın zamanda mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum. 

Böyle hayatı kolaylaştıran şeyler eve lazım :)

Fiyatı 159 TL

RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 YORUM

  1. bu bebiş çok tatlı ama ya.Bütün aileye gösterdim bebeği hepimiz ona bayılıyoruz.Allah nazarlardan korusun.Bir nazar duası okutun derim ben :) bu arada topuz sana daha bir yakışıyor mu ne :)

    YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)