ESSENCE STAY ALL DAY - FOR FAIRIES - *** KREM FAR YORUMU ***

4/15/2013 10:30:00 ÖÖ


Günaydın kızlaaaar!

Krem farlarla aranız nasıldır? Ben çok sık kullanan biri değilim ama bazıları var ki sevdiklerimden. Bunlardan Essence Stay All Day - For Fairies -  pudra pembe tonlu olan. Far bazı gibi yada gölgeli bir makyajla kullanıyorum.


Tek sorunu uygulama zorluğu bu farda, kutusu minik olduğundan eğer uygun bir fırca bulamazsanız kullanımı zor olacaktır. Birde zaman içinde kıvamı bozulabiliyor. Krem farlarda Maybelline le yarışamazlar. Ama her iki markada epey fiyat farkı var, mesela ben bu farı indirimde 3,5 TL 'ye aldım ama normal fiyatı 8 TL civarı sanırım!

Başta dediğim gibi, çok sık krem far kullanan biri olmamakla birlikte bu far için bunları söyleyebilirim. Ara sıra elime geldikçe kullanıyorum ama her gün kullanabileceğim bir ürün olmadı. Siz ne düşünüyorsunuz, içimizde kullanan var mı?


RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

0 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)