ETKİNLİKLERDEN Bİ HABER OLMA TAKİPTE OL!

10/13/2015 10:53:00 ÖÖ


Çevremizde birçok lokal, bize bir şey katabilecek, enerjimizi yükseltecek etkinlikler oluyor. Bunların çoğundan haberimiz dahi olmuyor. Etkinliksehri.com'un özgün geliştirdiği etkinlik öneri motoru sayesinde üyelerin verilerine ve kullanım alışkanlıklarını analiz ederek kişiye özel etkinlik önerebiliyor.

Biletleme sitelerinde bu güne kadar görülen sosyal bir etkileşim olmadan ilgili etkinliğe bilet alım üzerine kurulu bir yapı olduğudur. Aslında etkinliğin özünde etkileşim olduğu için Etkinlikşehri'de bu yapıyı daha sosyal bir platforma aktarmak istemiş.

Üyeler arkadaşlarını ya da ilgilendikleri organizatörleri bulup takip edebiliyorlar. Zaman tüneli ve bildirim mekanizması sayesinde isterlerse arkadaşlarının ne sevdiği, kimleri takip ettiği, hangi etkinliğe gittikleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.  Organizatörlerde konularıyla ilgili anket, sunum veya video gönderip katılımcılarını ya da takipçilerini eposta ile bilgilendirebiliyor. Gönderileri üzerinden beğeniler ve yorumlar alabiliyorlar.

Organizatörlerin en önemli isteklerinden biri de etkinliklerini duyurmaktır. Burada genelde biletleme platformları tarafından yapılan pazarlama faaliyetleri üzerine oluşmaktadır. Etkinliksehri.com'da ek olarak organizatörler kendi listelerine de çok şık, özel hazırlanmış davetiyeler gönderme imkanına da sahip.

Etkinliksehri.com'un sunduğu faydalardan biride organizasyonunuz için gerekli olabilecek catering, ses&ışık sistemi, ekipman vb. ihtiyaçlar için veritabanımızda bulunan ilgili firmalara ücretsiz teklif gönderimidir.

Son olarak Etkinliksehri.com'da organizatör tavsiye ederek gelir elde edebilmekte mümkün. Size özel yaratılan linki arkadaşlarınız ile paylaşırsanız, o link üzerinden etkinlik düzenleyen arkadaşlarınızdan oluşacak hasılatın etkinliksehri.com'a kalan hizmet bedelinin %30'u tavsiye edene yani size kalıyor.

Bu tarz ihtiyaçlar arayışında olan herkese denemelerini tavsiye ediyorum. Eğlenceli ve ihtiyaç giderici bir site olmuş.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 YORUM

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)