DEĞİŞİM Mİ DÖNÜŞÜM MÜ !

11/13/2015 11:11:00 ÖÖ


İnsan hayatında bir şey değiştirmek istemesin yeter ki.. İmkan olmasa bile, yapamasa bile ille de başka bi şeyi değiştirmek istiyor. Dış görüntümden mutsuz olduğum için saçlarımı değiştirsem nasıl olur dedim. 1 senedir verdiğim '' sarışın '' olma çabamdan Çınarın dogum günü ile vazgeçtim. Hatta o gün eşim dahi hiç kimseye siyah saçlarıma döneceğimi söylemedim. kapıdan giren minik bir şok yaşadı.

Siyah saç ömrüm boyunca kalmam gereken renk, biliyorum!Doğum günü sabahı beni hızlıca değiştiren Mehmet Tatlı Trump Avm ekibine çok teşekkürler. O ekibi çok sevdiğimi de belirtmeden geçemedim. Gidin, görün anlayacaksınız :)
Sizce dogru bir karar mı verdim?RENKLİ GÜNLER ^_^

Bunlar da İlginizi Çekebilir

3 YORUM

  1. Ben çok beğendim, her türlü yakışıyor ama siyah daha güzel olmuş :) Güle güle kullanın yeni saçınızı :)

    YanıtlaSil
  2. kesinlikle senin rengin siyah, ne kahve ne de sarı (açık renklere dönmemelisin) çok güzel olmuş.

    YanıtlaSil
  3. kesinlikle siyah seni rengin, asla ve asla başka renkler deneme. açık renklerden hele ki sarıdan uzak dur bence. bende hep değişiklik yapmak isterim ama benimde rengim siyah. siyah candır :)

    YanıtlaSil

SİZ YAZIN BİZ NİMOYA İLETİRİZ :)

'Adsız' olarak artık yorum yapabiliyorsunuz. Bu özelliği açtım çünkü,beni takip edip, sosyal mecralarda hesabı olmayan insanlarında olduğunu biliyorum! Çekilişlere katılabilsinler, yorum yapabilsin istiyorum. Yapılan tüm yorumlar, biz bloggerlar için bir teşvik primidir.UNUTMAYALIM !
Tüm eleştiriler başımın üstüne ancak yapıcı olduğu taktirde..
Gerginlik yaratacak, kırıcı, kişi ve kurumlara saldırı potansiyeli olan hiç bir yorum yayınlamayacaktır.

YORUM YAPARAK AYIRDIĞIN VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)